CHELSEA fucking HANDLER!

12. july 2014 at 10:23 | Patw |  Stand Up
Tak to byla jízda!

REPORT / FOTOGRAFIE / VIDEO z podepisování

Když jsem úplnou náhodou před pár měsíci narazil na prodej lístků na stand up vystoupení Chelsea Handler okamžitě jsem věděl, že musím mít lístek. Pro ty co nevědí - Chelsea Handler je jednou z hollywoodských hvězd. Osm let měla svou noční show na TV stanici E! a tento rok svou show přesouvá z televize na Netflix. A kromě toho se občas objeví v nějakém filmu, seriálu nebo si odběhne moderovat MTV awards. Pro sprosté slovo nejde daleko a svůj názor řekne dřív než si ho dokáže promyslet.

Mé nervy samozřejmě pracovali už od rána - jak jinak. Prostě jsem se těšil. Byl jsem nadšený. Ale mělo to jeden problém. Chelsea toto své turné jede k propagaci své nové knihy Uganda Be Kidding Me. Chtěl jsem jí samozřejmě s sebou, ale úžasný Amazon prostě nedoručuje na čas. Takže jsem se modlil aby měli nějakou její knihu v jakémkoliv knihkupectví v centru Dublinu. Obešel jsem co jsem mohl a nenašel nikde nic. (A přitom napsala pět bestsellerů.) Zato jsem ale narazil na super obchod s hudbou o kterém jsem do včerejška neměl tušení, že vůbec existuje.


Měl jsem spoustu času a poté co jsem zašel k divadlu (abych pak rovnou věděl kam jí) tak jsem se mimo jiné šel podívat do Hard Rock Café v Dublinu a prohlédl si kromě jiných i černé sáčko Madonny z jejího turné Girlie Show. Měli tam také sako Tiny Turner, podepsané věci od Bona, sako a rukavice Eltona Johna, podepsané boty Paula McCartneyho, westernové triko Elvise a mnohem víc.No a pak to přišlo. Sedmá hodina a já už stál před nádherným divadlem Olympia. Z venku to ani pomalu není divadlo, ale jakmile vejdete, jamile Vás vítají všichni v oblecích a motýlcích zůstanete žasnout. Do divadla jsem vešel jako druhý no a stalo se něco boom. Jakmile jsem byl uvnitř jako jeden z prvních jsem obdržel pozornost a hádejte co? Ano knihu! Tu knihu kterou mi amazon nedodal na čas. A víte co? Já jsem rád! Knihu dostalo jen asi prvních deset lidí - zvláštní - ale když mi uvaděč v obleku dal knihu a řekl "Enjoy the show" knihu jsem si samozřejmě vzal.

Procházel jsem malou chodbou divadlem a na zdech vysely samé černobílé fotky hvězd co tam vystupovali. Nádherné. Aby jste vědli, takhle to vypadá v tom divadle (foto je z jejich webovek). No ale dost o divadle.

Divadlo:

Přišel jsem, usadil se v hledišti na své místo, jen tak otevřel knihu co jsem dostal, že si prohlédnu jak to vypadá a hádejte - kniha byla podepsaná! Zeleným fixem! No já byl v sedmém nebi! Podepsaná kniha! Co víc si přát! Věděl jsem, že v USA měla Chelsea po svých show autogramiádu, ale tady v Irsku jsem nevěřil, že by měla autogramiádu - i když jsem doufal... to ano. Ale autogramiáda se nekonala - ne oficiální, kde by Chelsea seděla za stolečkem a lidi utvořili frontu. Takže jakmile jsem si uvědomil, že mám v ruce podepsanou knihu tak WOW! (Kdybych jen tušil co bude dál... hmm... čtěte dál!)IT'S.... not CHELSEA TIME

A máme tu předskokana! Jeden z irských komiků přišel jako rozehřívačka a začal si utahovat z aktuálního irského dění - aneb big story o pěti zrušených koncertech nějakého country zpěváka - 400 000 lidí si koupilo lístek... 400 000 lidí ho teď půjde vrátit. Ale dělal si srandu z politiky prostě správná rozehřívačka.

No půl hodiny tohoto pána uteklo jako voda a pak byla... přestávka.

No a pak.

IT'S CHELSEA TIME

No a vše začalo video intrem - úžasným sestřihem - Chelsea a různých celebrit co měla ve své show a to vše do hudby Hard Out Here od Lily Allen. Já jsem jen čekal, kdy celé divadlo spustí "For a bitch is hard.. is hard out here."
Na pódium přiběhla Chelsea Handler. Byl zákaz veškerého focení, natáčení atp., ale já se poučil z show Mirandy Hart (která zákaz také měla a já odešel bez jediné fotky) a rozhodl jsem se toto nařízení porušit a jakmile vyběhla Chelsea na pódium udělal jsem pár fotek s tím, že telefon pak schovám a budu si užívat show. Během show jsem pak ještě dvakrát fotil. (Fotky mizerné...)


Narozdíl od Mirandy Hart, Chelsea Handler mluví jako dlaždič. Sprostá slova dodala této show prostě něco víc co na Mirandě nebylo. Nechci říct, že Chelsea mluvila nonstop sprostě to zase ne, ale slovíča fuck, bitch a shit ... prostě byla častá - a byla to bomba! K té show to sedělo - i to o čem mluvila. Prostě to vše zapadalo do sebe.

O čem ta Čelsína mluvila? O všem možné. Především tedy o cestování - protože o tom je ta kniha, kterou propaguje - o kamarádkách se kterými cestuje (hlavně o její lesbicé kamarádce, která je hodně mužná a chodí stylem, že její vagína vejde d místnosti pět minut před její hlavou - její slova), o zážitcích z cestování atp. Nejlepší byla nakonec historka jak na pláži na Bahamách dostala průjem - no na záchod to nestihla. To celá aréna řvala. To nešlo nesmát se. Byla naprosto dokonalá. Usměvavá.

Byl tam i jeden trouba - už měl v sobě asi trochu víc alkoholu - co na ní celou dobu mluvil. Nejdřív s ním komunikovala. Pak už byl trapný a ona mu už řekla "Když už na mě chceš mluvit buď aspoň vtipný." Pak řekla: "Lidé nezaplatili za lístek aby poslouchali jak na mě mluvíš." No a do třetice jen "Shut up." (To na něj zařvala i jedna z divaček v sále.) V mé řadě také seděl chlap co na ní zařval - narozdíl ale v dobrém - a ona se jen smála a řekla "Nemám ráda, když lidé mluví, ale Vy máte tak vtipný akcent, že Vás musím nechat." Bylo to dokonalé.

A pak najednou bum bác mluvila, mluvila a mluvila a najednou "Thank you guys, good night." A odešla. Bylo to tak rychlé a nečekané, že nikdo neměl čas ani vstát a zatleskat jí. Dřív než si můj mozek uvědomil, že je vlastně konec světla už svítila a lidé pomalu odcházeli.

Samozřejmě jsem se sebral a odšel také, a rovnou při odchodu (Díky Bohu) jsem se rozhodl jít uličkou ve které byly umístěné stage door - dvěře na pódium. Zůstal jsem tam stát s nadějí, že jí uvidím jak jde do auta a třeba mi podepíše cover té knihy - tedy své foto. Byl jsem tam jeden z prvních a krátce pak na to najednou lidí začalo přibývat.

Bodyguardi chodili ke dveřím, sem a tam, tam a sem, ven dovnitř, pak nám zavřeli dveře. No ale poté je opět otevřeli vyšel ven chlap a řekl. "Bude se Vám podepisovat, ale nestrkat nebo to ukončíme." No a byla tam! Chelsea stála metr přede mnou! Lidé se samozřejmě začali mačkat a tlačit, strkat jí věci před i pod nos, ale já tak trochu také, i když jsem jí narozdíl od jiných pomalu nemlátil knihou do obličeje. Knihu mi podepsala. Požádal jsem jí i o věnování - tedy na mé jméno - ale jak řvali pstatní jeden přes druhého tak to neslyšela. Pak jsem se jí znovu zeptal a dopsala to tam a řekla, že se jí líbí mé jméno - no... to si nechám líbit - protestovat nebudu - kompliment přijat.

(toto jsou screeny z videa - celé video na konci stránky :) )

Necelé dvě minuty se podepisovala, odpovídala lidem na otázky, děkovala, usmívala se, byla milá - naprosto úžasná, milá a hodná. Ještě než odešla zeptala se "Chce ještě někdo něco podepsat?" A pak odešla. Nejlepší, nejlepší opravdu dokonalé! Takže mám knihu a hned dvakrát podepsanou - jednou ze vnitř a podruhé i s jménem na přebalu. Jo! Naprosto dokonalá, naprosto!!! Není co dodat.


FANTASTICKÉ!!

Kvalitu videa jsem trochu snížil protože to mělo přes 170 MB a s tím se na youtube uploadovat nechci, ale stále je to skvělé :)
 

15 people judged this article.

Comments

1 Doma Doma | Web | 12. july 2014 at 17:22 | React

Vůbec tuto dámu neznám, ale muselo to být úžasné už jen podle tvého popisu. Gratuluju ke knížce.

2 Monča =)) Monča =)) | Web | 22. january 2015 at 15:14 | React

To si měl tedy kliku! Paráda!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement