Madonna / Prague / 7.11.2015

19. december 2015 at 17:26 | Patw |  MADONNA

Konečně jsem se dostal k napsání mini reportu z koncertu královny popu Madonny v Praze. Od éry Sticky & Sweet uplynula spousta času a když Madonna oznámila, že bude v Praze věděl jsem, že si to nemohu nechat ujít. Přede mnou byl tedy divoký víkend, který jsem víceméně trávil na cestách - přesněji čtyři a půl hodiny v letadle, hodiny v autě a pak celodenní čekání před arénou. Na konci toho víkendu jsem byl vyčerpaný, ale stálo to za to.


Co bych mohl říct o čekání. Bylo to jiné než předchozí koncerty, lidé byli ale fajn, a lidé se kterými jsem se sešel z českého fóra sami vědí jak fajn to ten den bylo. já jsem rád, že jsem se Vámi viděl a někdy příště zase. :) Čas jako vždy utíkal pomalu, prvních pár hodiny uteklo, posledních pár hodin už se táhlo. Nejhorší to ovšem bylo, když se ozval radostný křik od lidí ve frontě s Early Entry lístky. Zatímco já jsem věděl, že o moc nejde, lidé kolem mě začali panikařit, začali se hromadně zvedat ze země na které se sedělo a začali se tlačit. A pak nás čekali další hodiny v mačkanici. Lidé se tlačili, lidé se snažili předbýhat.

*Like a Virgin


A pak začalo pouštění. Nechápu proč si člověk na koncert, na kterém ještě musí projít přes kovové rámy, bere bundu, čepici a všechno možné ozdobené kovem. Takže pak čekalo asi dvouminutové čekání na to až se člověk přede mnou nechá pročasovat zatímco ostatní kolem procházeli v pohodě. Takže když už mě pustili, a můj lístek mě pustil dál nečekal jsem a utíkal ke schodům. A tady se zase pozastavím - proč lidé běželi jen po jedné straně schodiště a té druhé si nevšímli? No líp pro mě, na schodech jsem spoustu lidí předběhl a doběhl si tak do druhé řady. Přiběhl jsem ke konci catwalku, k boku onoho srdce, a zůstal stát. Dobrý flek člověk jen tak nepustí.


*Deeper and Deeper


A za mnou pak začali přibíhat další. Byl jsem obklopený lidmi z Ruska a Polska a všichni se tlačili. Zatímco jsem se snažil respektovat lidi v první řadě, držitelé Early Entry lístků, má snaha nebyla k ničemu, když se na mě lidé za mnou začali tlačit. Bylo mi to nepříjemné ale říkal jsem si, že to musím vydržet. Jenže jsem měl sto chutí toho všeho nechat, když na pódium přišel ten nejhorší předskokat vůbec. Toho jsme měli za trest? Rejjie Snow, jméno které už na žádném koncertě nechci vidět ani slyšet. Když lidé kolem mě začali bučet, pískat a ukazovat palce dolů musel jsem se smát. Přidal bych se, ale na to jsem byl moc vyřízený.


A pak, konečně MADONNA. Co říct o tomhle koncertu? Dokonalost od začátku do konce. Madonna byla hrozně milá, usměvavá, komunikovala s publikem, Ghosttown nám zazpívala. Byla to dokonalá jízda a já jsem nadšený, že jsem mohl být u toho. Nejoblíbenější část koncertu? Like a Virgin. Za prvé: super provedení písně, za druhé: miluji tu její choreogragii, za třetí: miluji ten moment kdy byla pár centimetrů ode mě. Ale celkově to byla dokonalá show a dokonalá Madonna.
Madonna s herečkou Jessicou Chastain, která se objevila na pódiu coby Madonnina Unapologetic Bitch.


 

2 people judged this article.

Comments

1 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 19. december 2015 at 19:02 | React

Na to, na kolik Madonně táhne, vypadá pořád skvěle. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement