Robbie Williams / Dublin - Aviva Stadium / 17. 6. 2017

18. june 2017 at 22:09 | Patw |  ROBBIE WILLIAMS


Když Robbie Williams oznámil vydání nového alba a turné bylo jasné, že jakmile zavítá do Dublinu půjdu se na něj podívat. Kdo by nechtěl jít na Robbieho a zažít tu silnou atmosféru jeho koncertů? Takže jakmile oznámil, že se s The Heavy Entertainment Show Tour zastaví i v Dublinu koupě lístků byla jasná. Bohužel, to nebylo tak lehké jak se zdálo.

Lístky na Robbieho měli jít do prodeje od desíti hodin. Bohužel Irský Ticketmaster si řekl, že to začne prádávat dřív a já nakonec místo koupě lístků na stání sehnal lístky na sezení. Ale nestěžoval jsem si, lístek na koncert, který byl vyprodaný během hodiny (50 tisíc lístků) jsem měl doma a už stačilo jen čekat.

Tím, že jsem měl sezení tak jsem se nemusel do Dublinu hnát brzy ráno jak to jinak mám ve zvyku. A zatímco jsem měl nasednout na autobus v půl druhé odpoledne, nakonec jsem byl v autobuse až o hodinu později, protože jako naschvál autobus prostě nedorazil. Autobus hned plný a další lidé jen a jen nastupovali po cestě. U některých bylo očividné, že jdou také na koncert. To šlo také poznat na zastávce tramvají, protože takové fronty jsem tam ještě nezažil a stejně jako já, všichni si kupovali lístky k nádraží, od kterého se Dublinskou vlakovou linkou dostal člověk přímo ke stadionu.


Nemusím asi říkat, že bezpečnostní opatření byla vysoká a přísná, policie (tedy Garda) na každém kroku, vojáci se samopaly a ženám ochranka kontrolovala obsah kabelek. Batohy a jiné tašky byly úplně zakázany.Na své místo na stadioně jsem dorazil krátce před sedmou. V sedm měli začít předskokani, duo Erasure. Erasure na podium vylezli před půl osmou. Starší generace se dala do pohybu pod písněmi ze svého mládí a dob, kdy Erasure byli na vrcholu.

Robbieho show začala přesně ve 20:45. Menší into a celá show začala písní The Heavy Entertainment Show následovaná peckou Let Me Entertain You a celý stadion se otřásal v základech. (Nebudu lhát, hudba hrála nahlas. Hlasitě nahlas.) Následoval hit Monsoon a pilotní singl z aktuálního alba Party Like a Russian.


Poté Robbie zavzpomínal na své časy s Take That a zazpíval kousek z písně Never Forget a poté píseň The Flood z dob, kdy se s Take That dal na čas dohromady. Následoval cover Freedom George Michaela. Po tomto skvělém momentě Robbie zazpíval jednu z nejlepších písní na jeho aktuálním albu a to Love My Life.

Poté se Robbie pustil do hrátek s diváky a začal zpívat různé písně které ho napadly a sledoval jestli diváci znají slova. Zaznělo tak například Rehab od Amy Winehouse, Simply The Best, Livin' on a Prayer od Boj Joviho a další, další známé pecky. Rád bych si pamatoval všechny písně na které si Robbie vzpomněl, ale bylo jich moc. Celá tato hravá sekce trvala dobrých pět až deset minut. Zazněla pak i cover verze písně Good Looking Woman Irského zpěváka Joa Dolana.Následovala Come Undone, "Ireland, am I still your son?" zeptal se Robbie a odpověď byla jasná. Poté zazněla skladba Rudebox - což byl jediný moment, kdy se lidé zvedali ze sedaček ne aby tančili, ale aby si došli pro pití nebo na toaletu - a píseň o kteřé řekla, že ji napsal během sledování porna, Kids, "Dublin, you'll be Kylie and I'll be me." A poté následoval cover Sweet Caroline při které ho doprovodil jako host jeho otec Peter Williams.

Následovalo podívání o rodině, o jeho dceři a o synovi. K tomu zazněla píseň Motherfucker, další dobrá volba z aktuálního alba. Našlápnutou atmosféru ještě silněji postrčila píseň Feel a Rock DJ.


Po krátké pauze se Robbie vrátil na stage a zazpíval píseň Strong za pomoci diváků. Naprostou dokonalou tečkou byla píseň Angels, kterou měl koncert končit. Ale lidé řvali. Po báječné Angels při které řval celý stadion Robbie přidal ne jeden, ne dva ale rovnou tři přídavky. Zatímco s kapelou se už rozloučil a celá kapela odešla z podia, Robbieho diváci jen tak nepustili a svým křikem a zpěvem ho nutili zůstat a zpívat s nimi. Takže hezky a capella si Robbie zazpíval své další kousky a vše zakončil ještě jednou zopakovaným refrénem písně Strong.

Domů jsem se dostal až ve čtyři hodiny ráno. Jen dostat se od stadionu do města mi trvalo víc jak hodinu. Další hodina tramvají na autobus a dvě hodiny autobusem domu. Vlastně hodiny tři, protože se bus rozbil a muselo se čekat na další. Báječná noc.

Robbie byl neskutečný, show parádní a rozhodně zážitek. I přestože jsem seděl až někde nahoře na tribuně užil jsem si to jakobych stál dole v kotli. Bylo to parádní! (Teď budu doufat, že na příštím turné zazpí píseň No Regrets a Millenium, aby to bylo s hity kompletní.)A samozřejmě došlo i na suvenýry, takže tourbook, přivěšek na klíče a náramek 'Love my Life'. 

2 people judged this article.

Comments

1 REMONTVows REMONTVows | Email | Web | 2. march 2018 at 12:49 | React

Ukrainian political news today. We n we publish all of them current and topical facts Russia, analytics experts. All negative on earth exists with the quiet tacit consent of the indifferent. No one provides us with incentives. We are Disinterested. We are building a civil society. The people are the bearer of sovereignty and the only source of power. No one can usurp power. Useful topics - Nazism <a href=http://Remmont.Com>Diet News</a>

<IMG>http://remmont.com/wp-admin/images/index.png alt=news border=10 height=240 width=400</IMG>

2 ElenaGolunovaOfficial ElenaGolunovaOfficial | Email | Web | 5. march 2018 at 0:40 | React

Все желающие, заходите к нам на официальный сайт сайт https://golunova-elena.ru/ Елены Голуновой.

Добро пожаловать на официальный сайт Елены Голуновой.

Тут вы сможете задать любой волнующий Вас вопрос сильнейшему экстрасенсу 13 битвы экстрасенсов.
Официальный сайт Елены Голуновой

Здравствуйте! Меня зовут Елена Голунова, я приветствую Вас на своем официальном сайте! Здесь Вы найдете информацию обо мне и фотографии, а так же через мой сайт вы сможете задать мне вопрос пройдя тест.

Я урожанка Новосибирска и мне 43 года, экстросенсорикой я занимаюсь очень давно в основном черная магия меня интересует которая не менее эффективна чем белая магия.

У меня трое сыновей, Влад который Кадони 25-и лет, до него Виктор Голунов и средний сын Дмитрий которому 15 лет и он уже обладает способностями.

Наш сайт  https://golunova-elena.ru/

3 liliact11 liliact11 | Email | Web | 5. march 2018 at 7:22 | React

Latest porn blog    
http://arabgirls.adultgalls.com/?face.maci
  free downloard flash water ripple girls softball uniforms horse fucking image sexy girl old man love sex

4 EdwinOdoth EdwinOdoth | Email | Web | 8. march 2018 at 1:22 | React

human site <a href=https://validccseller.com>valid cc</a> - dumps shop, valid cc.

5 Michaelbok Michaelbok | Email | Web | 10. march 2018 at 9:19 | React

<a href=http://mir-credit24.ru> </a>

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement